Przejdź do treści

C-M-C

C– Coaching
Coaching sprzedażowy połączony z elementami live coachingu. W ramach tego rozwiązania przepracuję 1-5 dni z handlowcem w terenie. Wspólnie odbędziemy zaplanowane na dany dzień/tydzień wizyty handlowe. W zależności od ustaleń przekaże informacje zwrotną handlowcowi po każdej wizycie /po zakończonym dniu/tygodniu w formie ustnej i pisemnej w postaci krótkiego raportu zawierającego informacje, które kompetencje są ok., co jest do poprawy, słabe i mocne strony oraz rekomendacje na przyszłość. Handlowiec będzie wiedział na co zwrócić uwagę. Pozna swoje słabe strony i świadomie rozpocznie pracę nad ich wyeliminowaniem.

M – Mentoring
Niezależnie od tego czym się zajmujesz  są momenty w Twoim życiu, że potrzebujesz wsparcia drugiej osoby. Chętnie wysłucham Twojego przypadku i podpowiem co masz zrobić aby stawić czoła wyzwaniu.
Od 30 lat pracuję z ludźmi. Trenowałem i zarządzałem zespołami sprzedażowymi. Uczestniczyłam w setkach/ tysiącach spotkań handlowych. Prowadziłem negocjacje w obszarach FMCG / B2B/ B2C.
Podzielę się z Tobą wiedzą z zakresu marketingu/ psychologi sprzedaży/ budowania marki i inne. Wspieram także artystów, sportowców, którzy poszukują dla siebie rozwiązań marketingowych. Nie wystarczy mieć talent, trzeba się jeszcze wypromować.

C – Consulting
Prowadzę indywidualne i  zbiorowe szkolenia przygotowane na miarę potrzeb (1-2 dniowe).
Handlowiec ma generować sprzedaż. A ja postaram się zarazić Twój zespół sprzedażowy optymizmem do działania. Pokaże Ci ile można mieć satysfakcji ze sprzedaży jeśli jesteś właściwie zorganizowany i Twoja głowa jest jak „spokojny ocean w którym widać nawet małą rybkę”. Wspólnie popatrzymy na dział handlowy i zastanowimy się co w nim nie funkcjonuje i dlaczego tak jest? Przecież nie musi tak być?